Cennik i wymiary reklam

Terminarz wydań

Zapraszamy do Świata Biznesu

Świat Biznesu jest magazynem gospodarczy Pomorza Zachodniego. Czasopismo porusza tematy związane z biznesem i gospodarką w ujęciu regionalnym. Na naszych łamach prezentujemy menedżerów i działaczy samorządowych oraz kierowane przezeń firm i instytucje, artykuły informacyjne i publicystyczne, dyskusje redakcyjne, felietony gospodarcze, a także publikacje związane z modą i stylem życia w świecie biznesu – modą, rekreacją, zdrowiem, sportem.

Czytelnicy i dystrybucja

„Świat Biznesu” jest najbardziej prestiżowym magazynem gospodarczym Pomorza Zachodniego, docierającym do najlepiej prosperujących przedsiębiorstw i instytucji regionu.

Magazyn o 20-letniej tradycji, trafia, w ramach bezpośredniej wysyłki do rąk menedżerów, przedsiębiorców, właścicieli firm, inwestorów, przedstawicieli władz samorządowych, parlamentarzystów, władz uczelni i organizacji gospodarczych.

„Świat Biznesu” obecny jest również w instytucjach gospodarczych, kulturalnych i turystycznych regionu, „Świat Biznesu” przeczytać mogą goście renomowanych hoteli i lokali gastronomicznych województwa. Magazyn dostępny jest w biurach Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego, urzędów miast i gmin Pomorza Zachodniego, największych firm Pomorza Zachodniego.

Nakład

3000 egzemplarzy

Kontakt i informacje:

Włodzimierz Abkowicz
tel. 601 335 804
wlodzimierz.abkowicz@swiatbiznesu.com